Оголошення

Графік виходу видання на 2024 рік!

18.01.2023
Шановні колеги!     У 2024 році передбачено вихід двох випусків видання:   №1/2024 - у червні 2024 року; №2/2024 - у листопаді 2024 року.   Запрошуємо подавати статті до №1/2024 - до 15 березня 2024 року; до №2/2024 - до 15 вересня 2024 року.     Архів видання з 1958 року розміщено на вебсайті http://visnyk.law.knu.ua/ua/# Поступово, архів видання буде також переміщено на новий вебсайт видання.   Читати більше про Графік виходу видання на 2024 рік!

Поточний номер

Том 126 № 2 (2023): Том 126 № 2 (2023): Випуск № 2 (126) 2023
					Дивитися Том 126 № 2 (2023):  Том 126 № 2 (2023): Випуск № 2 (126) 2023

Представлено дослідження актуальних питань теорії права, історії права, філософії права, а також галузевих правових дисциплін, зокрема конституційного, цивільного, трудового, кримінального, господарського, екологічного, фінансового, адміністративного, земельного, аграрного, медичного, інформаційного права, права інтелектуальної власності, права соціального забезпечення; питання процесуального права, зокрема цивільного, господарського, адміністративного та кримінального процесу, а також судоустрою; окремі аспекти порівняльно-правових досліджень, а також досліджень у сфері міжнародного та європейського права.
Для наукових працівників, практиків, викладачів, аспірантів, студентів.

Опубліковано: 27.12.2023

Весь випуск

Типи публікацій

Переглянути всі випуски

Шановні колеги!

Раді повідомити, що працює новий вебсайт видання «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Юридичні науки»! https://legal.bulletin.knu.ua/index 

Будь ласка, реєструйтеся та подавайте матеріали для публікації через свої онлайн-кабінети. Прийом та рецензування всіх матеріалів буде здійснюватися виключно через вебсайт видання.

Архів видання з 1958 року розміщено на вебсайті http://visnyk.law.knu.ua/ua/#  Поступово, архів видання буде також переміщено на новий вебсайт видання. 

У 2024 році передбачено вихід двох випусків видання:

№1/2024 - у червні 2024 року;

№2/2024 - у листопаді 2024 року. 

Запрошуємо подавати статті до №1/2024 - до 15 березня 2024 року; до №2/2024 - до 15 вересня 2024 року

 

З повагою -

Редакція видання 

"Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка.  Юридичні науки"

https://legal.bulletin.knu.ua/index  

legal.bulletin@knu.ua 

 

Підписуйтесь на наш канал у Facebook!

https://www.facebook.com/Вісник-КНУ-імені-Тараса-Шевченка-Юридичні-науки-108519507633425 

 

«Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Юридичні науки» – періодичне рецензоване наукове видання відкритого доступу, в якому представлено дослідження актуальних питань теорії права, історії права, філософії права, а також галузевих правових дисциплін, зокрема конституційного, цивільного, трудового, кримінального, господарського, екологічного, фінансового, адміністративного, земельного, аграрного, медичного, інформаційного права, права інтелектуальної власності, права соціального забезпечення; питання процесуального права, зокрема цивільного, господарського, адміністративного та кримінального процесу, а також судоустрою; окремі аспекти порівняльно-правових досліджень, а також досліджень у сфері міжнародного та європейського права.

Для наукових працівників, практиків, викладачів, аспірантів, студентів.

ISSN 1728-2195; eISSN 2218-2063

DOI: https://doi.org/10.17721/1728-2195

Галузь науки: 081 Право

Зареєстровано: Міністерством юстиції України. Свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 24644-14584Р від 16.12.2020

Журнал  включено до переліку наукових фахових видань України (категорія Б) зі спеціальності 081 Право (наказ МОН № 409 від 17 березня 2020 року).

Засновник-видавець: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Рік заснування: 1958

Мови видання: українська, англійська 

Періодичність: двічі на рік 

Останній випуск   http://visnyk.law.knu.ua/ua/archive/vipusk-121-2022

Наш архів з 1958 року  

 

Рекомендуємо: 

Наш архів з 1958 року

 

Історія журналу сягає в минуле століття. З 1958 року в Університеті виходить періодичне видання «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Юридичні науки».

Сьогодні - це український юридичний журнал, який має тривалу історію та сьогодні є платформою для обміну та поширення результатів інноваційних досліджень в сфері права для науковців та практиків задля забезпечення розвитку інформаційного суспільства та утвердження національних, культурних і загальнолюдських цінностей як передумови розвитку й інтеграції в міжнародному освітньому просторі.

Члени редакційної колегії представляють багато європейських держав – Україну, Литву, Хорватію, Італію, Німеччину, Нідерланди, Іспанію, Швецію. Серед наших авторів – представники провідних юридичних університетів та інститутів, відомі теоретики й практики права.

Видання індексоване в HeinOnline, це провідна онлайн дослідницька платформа, яка надає доступ до понад 202 мільйони сторінок багатопрофільних періодичних юиридичних видань, найважливіших урядових документів, міжнародних ресурсів, прецедентного права та багато іншого. Дослідники в сфері права, провідні університети та організації й бібліотеки з усього світу обирають HeinOnline для роботи. 

 

Заява

«Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Юридичні науки» — це український юридичний журнал, який має тривалу історію та сьогодні є платформою для обміну та поширення результатів інноваційних досліджень в сфері права для науковців та практиків задля забезпечення розвитку інформаційного суспільства та утвердження національних, культурних і загальнолюдських цінностей як передумови розвитку й інтеграції в міжнародному освітньому просторі.

Члени редакційної колегії представляють багато європейських держав – Україну, Литву, Хорватію, Італію, Німеччину, Нідерланди, Іспанію, Швецію. Серед наших авторів – представники провідних юридичних університетів та інститутів, відомі теоретики й практики права.

Редакційна рада та редакційна колегія рішуче засуджуємо агресію Російської Федерації щодо України та заявляємо, що ніхто не може зламати нашу віру в загальнолюдські цінності,європейський цивілізаційний вибір і ми будемо відстоювати ці цінності.

У сфері права немає місця для компромісів, коли ми говоримо про права і свободи людини. Як юридичний журнал, ми завжди рішуче засуджували поширення фальшивих практик та ідей, особливо тих, які завдають шкоди правам людей. Ми твердо представляємо саму ідею права і справедливості, рівності та свободи.

Ми не маємо права мовчати та апелюємо до всіх людей доброї волі, колег з інших видань, аби спільними зусиллями солідарно стримати кремлівських агресорів. Ми маємо формувати громадську думку аби відвернути трагедію війни, що нависла над цивілізованим світом.

Своїм закликом хочемо заохотити науковий світ об’єднатися проти безпідставногонесправедливого нападу на Україну й посягання на світові цінності та припинити будь-яку участь у міжнародних проектах, базах, виданнях тощо для тих, хто не поділяє цих цінностей і намагається знищити свободу та справедливість, над створенням якої ми всі так наполегливо працювали протягом десятиліть!

Редакція видання

Редакційна колегія видання

Головний редактор

Голова редакційної ради видання